Mobile Label

OBECNÉ

Kosmetika RevitaLash® byla založena v roce 2006 renomovaným oftalmologem Dr. Michaelem Brinkenhoffem, který vytvořil náš originální kondicionér na řasy z touhy pomoci své ženě Gayle cítit se krásná během jejího statečného boje s rakovinou prsu. Značka začala ikonickým kondicionérem na řasy a od té doby jsme vyvinuli celou řadu výrobků určených k posílení přirozené krásy a vnitřního ducha všech žen. Byli jsme první a stále jsme přední kosmetickou řadou pro zkrášlení řas a obočí a zůstáváme JEDINOU značkou svého druhu vyvinutou oftalmologem.

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni s produktem zakoupeným prostřednictvím www.revitalash.cz, jednoduše vraťte nepoužité a neotevřené zboží do 14 dnů a dostanete zpět plnou částku, sníženou o původní poštovné a balné.

Podle denního kódu šarže uvedeného na výrobku. Níže naleznete návod, jak číst formát kódu denní šarže:

·  Pro společnost X použijte X*****.

·  2. a 3. číslice - Číslice = poslední dvě číslice roku výroby - tj. pro rok 2010 použijte X10***.

·  4. číslice - písmeno = měsíc - tj. E, pokud pro květen použijte X10E**.

A - leden

B - únor

C - březen

D - duben

E - květen

F - červen

G - červenec

H - srpen

I - září

J - říjen

K - listopad

L - prosinec

·  5. a 6. číslice - číselná - 2 číslice pro den v měsíci, kdy je produkt vyplněn - tj. pro 13. den použijte X10E13.

Seznam našich oficiálních partnerů najdete zde: ZDE

Ano, všechny produkty RevitaLash® Cosmetics můžou používat jak muži, tak i ženy.

V žádném z produktů RevitaLash® Cosmetics nejsou obsaženy parabeny, s výjimkou japonského přípravku RevitaLash® Advanced, a to kvůli specifikacím dané země.

Bezpečnostní testy prováděné naší společností NEZAHRNUJÍ žádné testy na zvířatech a výroba všech produktů RevitaLash® Cosmetics je "cruelty-free".

REVITALASH ADVANCED®

RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner byl vyvinut praktickým očním lékařem pro zlepšení celkového zdraví a vzhledu řas. Byl pečlivě vyvinut na základě naší patentované technologie BioPeptin Complex®, která vyživuje a zlepšuje vzhled vašich přirozených řas, díky čemuž vypadají nádherně a svěže.

Jednou denně nebo večer naneste tenkou linku kondicionéru RevitaLash® Advanced přímo na čisté a suché řasy nad linií řas. Před aplikací dalších kosmetických přípravků nechte zcela vyschnout. Připravte si oční okolí s naším NOVÝM Micellar Water Lash Washem před aplikací RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, který udrží řasy a obočí čisté, zklidněné a hydratované.

V současné době neprodáváme RevitaLash® Advanced ve státě Kalifornie kvůli rozhodnutí soudu v soukromém soudním sporu; Prodáváme se však ve více než 10 000 lékařských ordinacích, lázních, salonech a specializovaných maloobchodních prodejnách ve více než 70 zemích. Náš oceněný kondicionér na obočí obsahující BioPeptin Complex®, RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner, zůstává k prodeji i v Kalifornii.

Tuba RevitaLash Advanced se prodává každých 30 sekund, to jsou dvě tuby za minutu! Tento údaj vychází z prodeje RevitaLash Advanced v roce 2020 děleno počtem sekund za rok.

Jednou denně nebo večer naneste tenkou linku RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner na čisté, suché řasy nad linií řas.Před aplikací dalších kosmetických přípravků nechte zcela zaschnout.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme aplikovat RevitaLash® Advanced Eyelash kondicionér jednou denně nebo večer. Konzistentní rutina je klíčem k optimálním výsledkům.

Mnoho lidí uvedlo, že po použití RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, jejich řasy vykazují výrazně více zvlnění; To je způsobeno naším patentovaným efektem® kudrlink, který je jen jedním z mnoha způsobů, jak RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner poskytuje knockout řasy.

Při aplikaci podle pokynů by se RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner neměl dostat do očí, a proto by neměl mít žádný fyziologický účinek na vaše oči, včetně barvy očí (duhovky).

Zatímco každý jedinec je jiný, mnoho lidí hlásí, že si okamžitě všimne krásnějších řas. Podle naší spotřebitelské studie třetí strany, 98% uživatelů používajících RevitaLash® Advanced zaznamenalo zlepšení vzhledu řas za 6 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte podle pokynů.

Pokud přestanete používat RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, vaše řasy se postupně vrátí do původního vzhledu.

Při použití podle pokynů vydrží jedna tuba RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner (3,5 ml) přibližně šest měsíců. Velikost přípravku 2,0 ml by měla trvat přibližně tři měsíce. Datum vypršení platnosti pro obě velikosti je jeden rok při otevření a tři roky, pokud není otevřena.

Jako značka vedená lékařem dodržujeme velmi vysoké bezpečnostní standardy, takže i když je bezpečný pro použití na spodní řasy, nedoporučujeme to, protože aplikátor je navržen speciálně pro použití na horní řasy.

Ano. Oba produkty jsou vhodné pro vegany.

Ano. RevitaLash® Advanced Eyelash Kondicionér zlepšuje vzhled přirozených řas pro ženy i muže.

Bezpečnost RevitaLash® Advanced Eyelash Lash Conditioner byla prokázána v několika testech jako bezpečná pro použití na kůži a oči pouze u dospělých subjektů studie. RevitaLash® Advanced Eyelash kondicionér nebyl testován u dětí, proto doporučujeme, aby přípravek nebyl používán dětmi mladšími 18 let.

Ano. Oba produkty jsou bez oleje.

Ano. Oba produkty jsou bezlepkové.

V současné době neexistuje žádná uznávaná norma FDA pro určení, zda je kosmetický přípravek "bezlepkový". Proto jsme testovali RevitaLash® Advanced a RevitaBrow® Advanced podle standardu FDA pro určení, zda je potravina "bezlepková", a u obou bylo prokázáno, že mají hladiny lepku hluboko pod detekovatelným prahem. Navíc samotná složka splňuje normu FDA pro bezlepkové. Pšeničné klíčky jsou mastné kyseliny, které se nacházejí ve velmi malých množstvích v malém embryu rostliny pšenice. Během procesu rafinace za účelem získání pšeničných klíčků může být protein lepku rozložen, a proto může proces zanechat produkt bez lepku.

Naprosto. RevitaLash® Advanced Eyelash kondicionér nebude zasahovat do používání řasenky. Před nanesením řasenky počkejte, až produkt zaschne.

Ano. RevitaLash® Advanced Eyelash Kondicionér je bezpečný pro použití po keratinovém řasovém liftingu. S opětovným používáním kondicionéru RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner byste měla počkat dva dny po ošetření, nicméně pro jistotu nejprve doporučujeme konzultaci s vaší řasovou umělkyní.

Ano. RevitaLash® Advanced Eyelash Kondicionér je bezpečný pro použití s prodlužováním řas nebo umělými řasami a může skutečně pomoci udržet zdraví a krásu vašich přirozených řas, což pomáhá minimalizovat škodlivé účinky, které se často vyskytují při dlouhodobém používání prodlužování řas.

Ano. RevitaLash® Advanced Eyelash Kondicionér by neměl mít vliv na váš permanentní nebo semi-permanentní make-up. Pokud jste právě nedávno dokončil(a) léčbu, ujistěte se, že se oblast zcela zahojila a poraďte se se svým lékařem před použitím kteréhokoli z těchto produktů.

Ano. Při použití podle pokynů, RevitaLash® Advanced Řasový kondicionér se nedostane do oka a je bezpečný pro použití s kontaktními čočkami. Pokud se některý produkt dostane do oka, doporučujeme vyjmout a pečlivě opláchnout kontaktní čočku a opláchnout oční okolí vodou.

Ne. RevitaLash Advanced Eyebrow Conditioner je formulován pro použití na řasy, zatímco RevitaBrow®® Advanced Eyebrow Conditioner je formulován pro použití na obočí. Každý z nich má na míru navržený aplikátor, který umožňuje přesnou aplikaci v oblasti, kde je každý z nich určen.

Pokud je produkt zakoupen na jakékoli neautorizované webové stránce nebo prodejci, nemůžeme potvrdit integritu nebo pravost produktu.

RevitaLash® Advanced Eyelash kondicionér byl pečlivě formulován oftalmologem a byl testován nezávislými výzkumnými laboratořemi, aby potvrdil, že je bezpečný a nedráždí. Nicméně, stejně jako u jakékoli kosmetiky, někteří lidé mohou být alergičtí na jednu nebo více složek. Aby se snížila možnost podráždění, naneste tenkou linku RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner na čisté, suché řasy nad linií řas, a to jednou denně nebo večer. Před aplikací dalších kosmetických přípravků nechte zcela vyschnout. Neaplikujte příliš.

V červnu 2011 jsme uvedli na trh pokročilý kondicionér RevitaLash® a složení se od té doby nezměnilo.

Ne. Všechny ingredience v RevitaLash® Advanced Řasový kondicionér jsou kosmetické přísady, které byly zahrnuty sloužit kosmetickému účelu.

Ne. RevitaLash® Advanced Řasový kondicionér neobsahuje hormony.

Bezpečnost našich výrobků byla prokázána v několika studiích provedených nezávislými výzkumnými laboratořemi. V těchto testech bylo prokázáno, že RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner je bezpečný pro kůži a oči u dospělých účastníků studie. Na základě vědecké literatury a klinických zkušeností dospěl nezávislý oční specialista k závěru, že RevitaLash® Advanced není nebezpečný pro použití během těhotenství nebo kojení, nebo během chemoterapie. To znamená, že pokud jste těhotná nebo podstupujete jakoukoli léčbu a máte obavy z používání jakéhokoli produktu, poraďte se se svým lékařem.

RevitaLash® Advanced byl vyvinut oftalmologem a testován nezávislými výzkumnými laboratořemi, aby potvrdil, že je bezpečný a nedráždí při použití podle pokynů. Nicméně, stejně jako u jakékoli kosmetiky, někteří lidé mohou být alergičtí na jednu nebo více složek. Spotřebitelé by měli zajistit, aby si štítek přečetli a používali podle pokynů.

Při aplikaci podle pokynů by se RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner neměl dostat do očí, a proto by neměl mít žádný fyziologický účinek na vaše oči, včetně barvy očí (duhovky).

Nemáme specifika na řasové sérum Rodan & Fields, a proto nemůžeme poukázat na přímé rozdíly, nicméně RevitaLash® Advanced Eyelash Lash Conditioner je jedničkou na trhu. Toto oceněné sérum obsahuje náš patentovaný komplex BioPeptin Complex®, bohatý na peptidy, lipidy, biotin a extrakt ze zeleného čaje, které ošetřují a posilují řasy, chrání je před zlomením a zároveň zlepšují pružnost a lesk.

Každý produkt RevitaLash® Cosmetics je klinicky testován, dermatologicky přezkoumán, hypoalergenní, nedráždivý, vyrobený bez parabenů nebo ftalátů a navržen tak, aby zlepšil zdraví a přirozenou krásu vašich řas a obočí.

RevitaLash® Advanced Eyelash Kondicionér a RevitaBrow Advanced Eyebrow® Conditioner by neměly mít vliv na obočí nebo odstín řas. Máte-li obavy, obraťte se na svého poskytovatele služeb.

Stejně jako u všech kosmetických přípravků aplikovaných v blízkosti očí (např. řasenka a oční linky) má oční bezpečnost vysokou prioritu. To je zejména případ RevitaLash kosmetiky, protože společnost byla založena oftalmologem, který navrhl RevitaLash Advanced tak, aby zůstal tam, kde je aplikován a nepřišel do kontaktu s očima, a propagoval nové testy, které prokazují oční bezpečnost RevitaLash®®® Advanced.

RevitaLash® Advanced byl záměrně vyvinut se zahušťovadlem, které zajišťuje, že zůstane na řasách, kde je aplikován, a nekape do oka. Naše jedinečná aplikátorová hůlka byla vyvinuta tak, aby nanášela velmi malé množství produktu na bázi řas.

Je také důležité poznamenat, že studie provedená nezávislým oftalmologem přidruženým k UCLA School of Medicine použila fluorescenční barvivo k fotografování RevitaLash® Advanced poté, co byla aplikována normálně a potvrdila, že produkt se nedostane do oční tekutiny. To je důležité ze dvou důvodů. Za prvé, to znamená, že použití RevitaLash® Advanced je bezpečné pro oči (protože nepřichází do styku s očima). Za druhé, to znamená, že RevitaLash® Advanced se nemůže dostat do krevního oběhu, protože primární vstup je prostřednictvím absorpce povrchem oka. Kromě toho dva nezávislí odborníci se sídlem ve Velké Británii, jeden vysoce uznávaný oftalmolog a druhý odborník na farmakokinetiku, přezkoumali bezpečnostní testy RevitaLash Advanced a dospěli k závěru, že žádné znatelné množství RevitaLash®® Advanced není absorbován tělem.

A jako by to nestačilo, v jiné studii provedené nezávislou laboratoří dospělí dobrovolníci aplikovali RevitaLash® Advanced denně podle pokynů v pokynech po dobu 4 týdnů. Certifikovaný oftalmolog vyšetřil oči dobrovolníků na začátku a na konci studie. Oftalmolog uvedl, že během 4týdenní studie nedošlo k podráždění očí nebo změně nitroočního tlaku (IOP). Souhrnně tyto testy ukazují, že RevitaLash® Advanced obecně zůstává mimo oči a nemá fyziologický účinek na oči.

Pod vedením lékaře, RevitaLash® Cosmetics formulovala své produkty s bezpečností jako nejvyšší prioritou a zdokumentovala bezpečnost prostřednictvím komplexního, objektivního testování. Stejně jako všechny produkty v řadě RevitaLash Cosmetics, RevitaLash®® Advanced byl klinicky testován a má vynikající bezpečnostní profil. Bezpečnost RevitaLash® Advanced pro pokožku a oči byla prokázána v průmyslových standardních kosmetických testech. Bezpečnost RevitaLash® Advanced pro pokožku a oči byla prokázána v průmyslových standardních kosmetických testech (RIPT, HET-CAM, mikrobiologie, stabilita, potenciál podráždění očí).

Stejně jako u všech kosmetických přípravků, včetně řasenky a očních linek, velmi malý počet uživatelů hlásil citlivost na RevitaLash® Advanced. Během jednoho roku hlásilo 0,076 %* uživatelů nejčastější reakci podráždění, včetně dočasného zarudnutí, otoku, svědění a pocitu pálení v očích. Ještě vzácnější byly zprávy o ječných zrnech, ztmavnutí kůže na linii řas, ztrátě periorbitálního tuku a ztrátě řas. Hlášené reakce obvykle odezněly po ukončení užívání. Není známo, zda RevitaLash® Advanced nebo nějaký jiný faktor způsobil hlášené reakce. *Údaje nahlášené uživateli za období jednoho roku, duben 2021 až duben 2022.

REVITALASH® ADVANCED SENSITIVE

RevitaLash® Advanced Sensitive je určen speciálně pro ty, kteří byli v minulosti citliví na jakýkoli kondicionér nebo sérum na řasy, a pro ty, kteří mají citlivé oči. RevitaLash® Advanced se doporučuje těm, kteří nemají známou citlivost očí, a těm, kteří v současné době používají nebo dříve úspěšně používali RevitaLash® Advanced.

I když je každý člověk jiný, mnoho lidí uvádí, že si okamžitě všimli krásnějších řas. Podle naší spotřebitelské studie provedené třetí stranou se 98 % uživatelů, kteří používali RevitaLash® Advanced Sensitive, dočkalo zdravějších řas během 8 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků prosím používejte podle návodu.

Stejně jako u všech kosmetických přípravků aplikovaných v blízkosti očí (např. řasenka a oční linky) má oční bezpečnost vysokou prioritu. To je zejména případ RevitaLash kosmetiky, protože společnost byla založena oftalmologem, který navrhl RevitaLash Advanced Sensitive tak, aby zůstal tam, kde je aplikován a nepřišel do kontaktu s očima a průkopníkem nových testů k prokázání oční bezpečnosti RevitaLash®®® Advanced Sensitive.

RevitaLash® Advanced Sensitive byl záměrně vyvinut se zahušťovadlem, aby zajistil, že zůstane na řasách, kde je aplikován, a nekape do tekutiny obklopující oko. Naše jedinečná aplikátorová hůlka byla speciálně vyvinuta tak, aby na řasy nanášela pouze velmi malé množství produktu.

Je také důležité poznamenat, že studie založená na podobném produktu (RevitaLash Advanced) nezávislým oftalmologem přidruženým k UCLA School of Medicine použila fluorescenční barvivo k fotografování RevitaLash®® Advanced poté, co byla aplikována normálně a potvrdila, že produkt se nedostane do oční tekutiny. To je důležité ze dvou důvodů. Za prvé, to znamená, že použití RevitaLash® Advanced je bezpečné pro oči (protože nepřichází do styku s očima). Za druhé, to znamená, že RevitaLash® Advanced se nemůže dostat do krevního oběhu, protože primární vstup je prostřednictvím absorpce povrchem oka. Kromě toho dva nezávislí odborníci se sídlem ve Velké Británii, jeden vysoce uznávaný oftalmolog a druhý odborník na farmakokinetiku, přezkoumali bezpečnostní testy RevitaLash Advanced a dospěli k závěru, že žádné znatelné množství RevitaLash®® Advanced není absorbován tělem.

A jako by to nestačilo, v jiné studii provedené nezávislou laboratoří dospělí dobrovolníci aplikovali RevitaLash® Advanced denně podle pokynů v pokynech po dobu 4 týdnů. Certifikovaný oftalmolog vyšetřil oči dobrovolníků na začátku a na konci studie. Oftalmolog uvedl, že během 4týdenní studie nedošlo k podráždění očí nebo změně nitroočního tlaku (IOP). Souhrnně tyto testy ukazují, že RevitaLash® Advanced obecně zůstává mimo oči a nemá fyziologický účinek na oči.

RevitaLash® Advanced Pro

Stejně jako u všech kosmetických přípravků aplikovaných v blízkosti očí (např. řasenka a oční linky) má oční bezpečnost vysokou prioritu. To je zejména případ RevitaLash kosmetiky, protože společnost byla založena oftalmologem, který navrhl RevitaLash Advanced Pro tak, aby zůstal tam, kde je aplikován a nepřišel do styku s očima a průkopník nové testy k prokázání oční bezpečnosti RevitaLash Advanced Pro.RevitaLash®®®® Advanced Pro byl záměrně formulován se zahušťovadlem, aby zajistil, že zůstane na řasách, kde je aplikován a nekape do oka.

Naše jedinečná aplikátorová hůlka byla vyvinuta tak, aby nanášela velmi malé množství produktu na bázi řas.

Je také důležité si uvědomit, že studie provedená na podobném produktu (RevitaLash Advanced) nezávislým oftalmologem přidruženým k UCLA School of Medicine použil fluorescenční barvivo k fotografování RevitaLash®® Advanced poté, co byl aplikován normálně a potvrdil, že produkt se nedostane do oční tekutiny. To je důležité ze dvou důvodů. Za prvé, to znamená, že použití RevitaLash® Advanced je bezpečné pro oči (protože nepřichází do styku s očima). Za druhé, to znamená, že RevitaLash® Advanced se nemůže dostat do krevního oběhu, protože primární vstup je prostřednictvím absorpce povrchem oka. Kromě toho dva nezávislí odborníci se sídlem ve Velké Británii, jeden vysoce uznávaný oftalmolog a druhý odborník na farmakokinetiku, přezkoumali bezpečnostní testy RevitaLash Advanced a dospěli k závěru, že žádné znatelné množství RevitaLash®® Advanced není absorbován tělem.

A jako by to nestačilo, v jiné studii provedené nezávislou laboratoří dospělí dobrovolníci aplikovali RevitaLash® Advanced denně podle pokynů v pokynech po dobu 4 týdnů. Certifikovaný oftalmolog vyšetřil oči dobrovolníků na začátku a na konci studie. Oftalmolog uvedl, že během 4týdenní studie nedošlo k podráždění očí nebo změně nitroočního tlaku (IOP). Souhrnně tyto testy ukazují, že RevitaLash® Advanced obecně zůstává mimo oči a nemá fyziologický účinek na oči.

Pod vedením lékaře, RevitaLash® Cosmetics formulovala své produkty s bezpečností jako nejvyšší prioritou a zdokumentovala bezpečnost prostřednictvím komplexního, objektivního testování. Stejně jako všechny produkty v řadě RevitaLash Cosmetics, RevitaLash®® Advanced Pro byl klinicky testován a má vynikající bezpečnostní profil. Bezpečnost RevitaLash® Advanced Pro pro pokožku a oči byla prokázána v průmyslových standardních kosmetických testech (RIPT, HET-CAM, mikrobiologie, stabilita, potenciál podráždění očí).

Stejně jako u všech kosmetických přípravků, včetně řasenky a očních linek, velmi malý počet uživatelů hlásil citlivost na podobný produkt (RevitaLash® Advanced). Během jednoho roku hlásilo 0,076 %* uživatelů nejčastější reakci podráždění, včetně dočasného zarudnutí, otoku, svědění a pocitu pálení v očích. Ještě vzácnější byly zprávy o ječných zrnech, ztmavnutí kůže na linii řas, ztrátě periorbitálního tuku a ztrátě řas. Hlášené reakce obvykle odezněly po ukončení užívání. Není známo, zda RevitaLash® Advanced nebo nějaký jiný faktor způsobil hlášené reakce. *Údaje nahlášené uživateli za období jednoho roku, duben 2021 až duben 2022.

REVITABROW ADVANCED

Ne.

Zatímco každý jedinec je jiný, mnoho lidí hlásí, že si okamžitě všimne krásnějšího obočí. Podle naší spotřebitelské studie třetích stran zaznamenalo 96% uživatelů používajících RevitaBrow® Advanced celkově lepší vzhled obočí za 8 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte podle pokynů.

Pokud přestanete RevitaBrow® Advanced Kondicionér na obočí používat, vaše obočí se postupně vrátí do původního vzhledu.

Ano. Kondicionér RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner by neměl mít vliv na permanentní nebo semipermanentní make-up. Pokud jste právě nedávno dokončili léčbu, ujistěte se, že oblast je zcela zahojena a před použitím se poraďte se svým lékařem.

DOUBLE-ENDED VOLUME SET

Kombinace dvou produktů do jednoho zajišťuje nejlepší zážitek z obou produktů díky dodržování předpisů uživateli. Vulumizing Primer a Volumizing Mascara jsou formulovány tak, aby fungovaly společně. Pomocí sestavitelného slabikáře můžete vytvořit objem a pomocí řasenky zesílit a vytvořit vysokou dramatičnost. Je také ekonomičtější koupit jeden produkt spíše než dva produkty.

Můžete, ale je efektivnější nejprve použít Volumizing Primer. Tvarovaný silikonový kartáč primeru potahuje a odděluje řasy, což umožňuje řasence krásně a hladce potřít řasy vysoce intenzivní barvou a dodat jim dramatický vzhled řas, který nikdy není hrudkovitý ani lepkavý.

Vzorec každého produktu je stejný. Štětce jsou nové jak pro základní nátěr, tak pro řasenku, přepracované speciálně pro použití každého produktu, aby poskytovaly nejlepší výsledek a zážitek z produktu. Dvojitá objemová sada má celkem 11 ml ve srovnání se 7,4 ml v každém jednotlivém SKUS.

Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt pro každodenní použití pro oči, měl by být výrobek vyměněn po 6-8 týdnech používání. Nová dimenzování umožňuje méně odpadu a lepší hygienu.

Dvojitá objemová sada je pro každého, kdo chce nádherné, zesílené řasy! Tento flexibilní produkt je ideální pro přirozené, nemake-up uživatele, stejně jako pro vážné make-up umělce.

Naprosto. Hluboký indigový odstín objemného primeru je fantastický sám o sobě a umožňuje mnohonásobný vzhled řas.

Složení sady dvojitého objemu neobsahuje olej, takže nehrozí žádné obavy z ohrožení lepidla na prodlužování řas, nemůžeme však zaručit, že aplikace a odstranění těchto produktů neohrozí prodlužování řas jinými způsoby.

Přibližně 3 měsíce při použití podle pokynů.

Dvojitá objemová sada je voděodolná, není vodotěsná. Raději se vyhýbáme voděodolné kosmetice, protože proces odstraňování může poškodit obočí a řasy.

Když byly v červenci 2018 kombinovány objemové řasenky a primerové složení a vytvořily sadu dvojitého objemu, složení se nezměnilo. V roce 2020 bude tento produkt mírně přeformulován s aktualizovanými složkami.

RevitaLash® Advanced je kosmetický přípravek určený ke zvýšení celkového zdraví a vzhledu řas. Je pečlivě formulován s naší patentovanou technologií BioPeptin Complex®, která vylepšuje a zlepšuje vzhled vašich přirozených řas, aby vypadaly nádherně a svěží. Zatímco sada dvojitého objemu sdílí několik podobných složek, které milují řasy, s RevitaLash® Advanced (jako jsou peptidy a biotin), neobsahuje BioPeptin Complex®.

DEFINING LINER

Defining Liner obsahuje vestavěné ořezávátko pro vaše pohodlí.

Ano, je to zcela přizpůsobitelné.

Naše složení je voděodolné, ale ne vodotěsné, aby se zabránilo agresivnímu odličování, které může způsobit poškození řas.

HI-DEF BROW PENCIL

Tyto barvy byly speciálně vybrány, protože jsou extrémně univerzální a pracují se širokou škálou tónů pleti a vlasů, což usnadňuje výběr správného odstínu. Ať už máte světlé nebo tmavé vlasy, nebo chcete vytvořit jemné nebo definované obočí, 3 odstíny fungují pro téměř každého a nabízejí kompletní přizpůsobení.

Soft Brown – pro blond až světle hnědé vlasy s teplými nebo studenými podtóny

Cold Brown – pro střední až tmavé vlasy s chladnými/popelavými podtóny

Dark Brown – pro středně až tmavé vlasy s teplými/zlatými podtóny

Nejprve naneste tužku na obočí Hi-Def a poté zajistěte svůj vzhled pomocí Hi-Def Brow Gel.

HI-DEF BROW GEL

Hi-Def Brow Gel lze použít samostatně nebo po nanesení tužky na obočí, abyste přidali definici a uzamkli svůj vzhled.

Ne - ale má velkou výdrž. Raději se vyhýbáme voděodolné kosmetice, protože proces odstraňování může poškodit obočí a řasy.

To je! Složení obsahuje peptidy a ovesný beta glukan, které pomáhají posilovat, kondicionovat a vylepšovat vzhled obočí, což z něj činí perfektní produkt pro použití spolu s RevitaBrow® Advanced.

Složení Hi-Def Brow Gel Clear se liší od našich tónovaných odstínů, abychom byli čitelní, museli jsme odstranit barviva použitá v našich tónovaných odstínech. Hi-Def Brow Gel v čirém provedení obsahuje peptidy a ovesný beta glukan, které pomáhají zpevnit, vyživovat a vylepšovat vzhled obočí stejně jako naše tónované odstíny.

Náš Hi-Def Brow Gel neobsahuje olej a obsahuje některé stopy zodpovědně získaného glycerinu palmového původu.

LASH AND BROW MASQUE

Stejně jako pleťové a vlasové masky posouvají denní hydratační krémy a vlasové kondicionéry na další úroveň, Lash & Brow Masque obsahuje intenzivní složky bohaté na živiny, které opraví poškozené, poškozené řasy a obočí. V našich spotřebitelských studiích si uživatelé všimli zlepšení vzhledu řas a obočí po jediném použití, a ještě lépe při konzistentním používání. Pokud máte nějakou událost, zotavujete se z řasového liftingu nebo laminace obočí, nebo jen potřebujete nějakou TLC, tato maska je snadným doplňkem vaší rutiny.

Pokud používáte masku Lash & Brow Masque od RevitaLash Cosmetics ve spojení s RevitaLash® Advanced nebo RevitaBrow® Advanced, ujistěte se, že je složení zcela opláchnuto před nanesením řas nebo séra na obočí na čisté, suché řasy nebo obočí.

Nedoporučujeme používat masku Lash & Brow Masque, když nosíte prodlužování řas. Zatímco samotné složení je bez oleje a neohrozilo by lepidlo nástavců, obvykle méně je více při péči o ně.

Masque Lash & Brow Masque od RevitaLash Cosmetics je dokonalým produktem, když chcete obnovit řasy po odstranění prodloužení. Ve skutečnosti jeho reparativní složky vyživují vaše řasy a podporují vzhled jemnějších, lesklejších, zdravějších a pružnějších řas.

Nedoporučujeme nechávat masku Lash & Brow přes noc. 15 minut (nebo do úplného vyschnutí produktu) je ideální doba, po kterou ingredience mohou pracovat na regeneraci řas a obočí.

MICELLAR WATER LASH WASH

Ano - doporučujeme nejprve použít mytí obličeje a poté Micellar Water Lash Wash, abyste zachytili zbytky nečistot, oleje a nečistot.

V kosmetice RevitaLash dáváme přednost tomu, abychom se vyhnuli voděodolné kosmetice, protože proces odstraňování může poškodit obočí a řasy. Jedná se o jemné a účinné složení micelární vody určené k odstranění nečistot a odstranění nečistot, oleje a make-upu bez vysušení pokožky, řas, obočí a víček jsou ponechány vyčištěné, zklidněné a hydratované. Poskytuje řešení pro: citlivé oči, rychlé čištění nebo matné, nevýrazné řasy nebo obočí, unavené oči a prodlužování řas. Micellar Water Lash Wash není určen pro použití s voděodolným make-upem.

Ano! Micelární voda Lash Wash neobsahuje olej, a proto jej lze použít k čištění prodlužování řas. Doporučujeme nastříkat několik pumpiček přímo na zavřené oko, lehce masírovat přípravek podél řas, obočí a víček a jemně otřít do sucha.

AQUABLUR® HYDRATING EYE GEL & PRIMER

AquaBlur® byl navržen speciálně pro použití na oční okolí, včetně řas, obočí a víček. AquaBlur® nebyl testován pro použití na celý obličej, nicméně mnoho zákazníků uvádí, že se vám líbí výsledek i na celém obličeji.

AQUABLUR® je jednoduchý, jemný a účinný hydratační oční gel, který lze použít s make-upem i bez něj k hydrataci, ochraně a vyhlazení očního okolí a zároveň k podpoře zdraví obočí a řas. AQUABLUR® je složení bez oleje, obohacené vitamíny a antioxidanty.

AQUABLUR® je víceúčelový, lehký oční gel, který hydratuje jemné oční okolí a zároveň vyhlazuje pleť, rozmazává nedokonalosti a vytváří dokonalý základ pro aplikaci make-upu pod oči, řasy a obočí.

Ti jedinci, kteří si všimnou prvních známek stárnutí, stejně jako kdokoli s matnými nebo suchými řasami, obočím a kůží nebo texturovanou kůží.

AQUABLUR® je preventivní i korektivní a chrání pokožku, řasy a obočí pomocí silných antioxidantů.

Základem AQUABLUR® je kombinace silikonu a vody a silikon je jen jednou ze složek, která vytváří hladký žádoucí "skluz". U AQUABLUR® je tokombinaceingrediencí, která vytváří výhody produktu. Složky v AQUABLUR® pomáhají hydratovat a dodávat pokožce vlhkost, která zase vyplňuje a dodává jas, čímž rozmazává nedokonalosti. Tento produkt účinně připravuje pokožku pro aplikaci make-upu, což se liší od kosmetického primeru, který "vyplňuje praskliny" buď prostřednictvím velkého množství silikonu nebo složek rozptylujících světlo.

Složky v AQUABLUR® pomáhají hydratovat pokožku, která zase vyplňuje a dodává jas, čímž rozmazává a minimalizuje nedokonalosti a dodává hydrataci řasám a obočí.

AQUABLUR® je vyroben tak, aby reagoval na první známky stárnutí. Dělá to rozmazáním nedokonalostí, což pomáhá minimalizovat jemnější linie. Pro hlubší a výraznější linky a vrásky můžete použít AQUABLUR® ráno a oční krém proti stárnutí večer.

Aplikujte poloviční pumpu přípravku ráno a večer (2x denně). Jemně vyhlaďte přes zavřené oko včetně řas, obočí, víčka a kontur pod očima. Jakmile je produkt zcela absorbován, následovala péče o pleť a aplikace make-upu.

Ano.

Ano.

Ano.

Ano. Tento produkt neobsahuje olej a je bezpečný pro použití s prodlužováním řas.

Ano. Mnoho našich zákazníků si všimlo, že tento produkt funguje dobře, aby pomohl uklidnit otoky a zánět.

Ano. Jedná se o unisex produkt.

I když je v AQUABLUR® mnoho vynikajících ingrediencí zaměřených na výsledky, zvýrazněnými složkami jsou kyselina hyaluronová,
kombucha a mořská řasa.

AQUABLUR® je hypoalergenní a funguje velmi dobře pro osoby s citlivější pokožkou a obsahuje velmi jemné složky.

Cílovým zákazníkem pro AQUABLUR® je někdo, kdo si všimne prvních známek stárnutí. Lehká textura a složky jsou navrženy spíše pro hydrataci a zjemnění jemných linek než pro hlubší, výraznější linky a vrásky.

PRECIZNÍ PINZETY

Ano! Doporučujeme dezinfikovat pinzetu třecím alkoholem a bavlněnou koulí, poté důkladně opláchnout a vysušit.

Ano.

Záruka se vztahuje na jakékoli vady materiálu nebo zpracování pinzety RevitaLash Cosmetics Precision s platností dva roky od data nákupu. Kosmetika RevitaLash vám poskytne náhradní pinzetu Precision s 50% slevou z ceny, kterou jste zaplatili za původní pár, plus bezplatné poplatky za dopravu a manipulaci.

Chcete-li aktivovat záruku, jednoduše poskytněte doklad o koupi. Kopii dvouleté omezené záruky na tento produkt můžete kontaktovat na adresecustomercare@revitalash.comnebo 877-909-5274.

Naše pinzety jsou vyráběny v Itálii.

SIGNATURE EYELASH CURLER

To závisí na tom, jak často používáte kulmu, ale jakmile si začnete všímat opotřebení, doporučujeme vyměnit starou podložku za novou. V průměru při každodenním užívání je to mezi 3-5 měsíci.

Vždy používejte před nanesením řasenky, protože jeho následné použití může způsobit poškození řas.

Mnoho lidí uvedlo, že po použití RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, jejich řasy vykazují výrazně více kudrlinky. Pokud někdo touží po výraznější kadeři, nabízíme tradiční kulmu.

VOLUME ENHANCING FOAM

Pěna zvyšující objem obsahuje osvědčenou sílu vědy RevitaLash pro vlasy. Unikátní receptura ingrediencí s názvem BioPeptin Complex® je naší patentovanou směsí lipidů, peptidů, biotinu a panthenolu. Biotin, také známý jako vitamín B7, přispívá k produkci zdravých vlasů a nehtů tím, že poskytuje základní složky v procesu vylepšování vlasů. Panthenol, také známý jako vitamín B5, pomáhá vyhladit a posílit vlasy. Tato bohatá kombinace vitamínů B spolu s peptidy a antioxidanty působí na posílení vlasů a snížení křehkosti a lámání, což vede k silnějším a zdravějším vlasům. Pěna zvyšující objem zlepšuje pružnost vlasů a pomáhá při kondicionování pokožky hlavy!

Za prvé, tento produkt je lékař vyvinutý vzorec, který čerpá z více než desetiletí odborných znalostí v oblasti formulace. Kromě toho byla pěna zvyšující objem přejmenována pod název RevitaLash® Cosmetics, aby si efektivně vypůjčila ze silného a zavedeného povědomí o značce. Spotřebitelé vědí, že název RevitaLash je synonymem pro skvělé výsledky, takže je pro ně snadné spojit výkon naší vlasové řady s našimi tradičními produkty na řasy a obočí, takže rozhodnutí o koupi je hračka!

Pěna zvyšující objem byla přejmenována pod název RevitaLash® Cosmetics, aby si efektivně vypůjčila ze svého silného,
zavedeného povědomí o značce. Spotřebitelé vědí, že název RevitaLash je synonymem pro skvělé výsledky, takže je pro ně snadné spojit výkon naší vlasové řady s našimi tradičními produkty na řasy a obočí, takže rozhodnutí o koupi je hračka!

Pěna zvyšující objem se zaměřuje na potřeby mužů i žen, kteří se zajímají o jemné, řídnoucí nebo nevýrazné vlasy.

Naprosto. Pěna zvyšující objem funguje krásně sama o sobě a s kosmetickým šamponem a kondicionérem RevitaLash® Cosmetics Thickening Shampoo. Může být také použit ve spojení s vašimi každodenními stylingovými produkty.

Ne. Produkt je velmi šetrný a neobsahuje žádné drsné čisticí prostředky ani sulfáty.

Pěna zvyšující objem je bezpečná pro barvu a lze ji bezpečně použít na barvené nebo zpracované vlasy.

Kosmetika RevitaLash® Volume Enhancing Foam je dynamický produkt s vysoce kvalitními ingrediencemi, stejně jako naše proslulá nabídka řas a obočí. Kombinace naší jedinečné směsi ingrediencí, stejně jako kvalitní výkon, z ní činí nezbytný doplněk každého vlasového režimu. Kromě toho je tento produkt přísně testován na bezpečnost a zajištění toho, aby fungoval tak, jak bylo slíbeno.

Ne. Složení je lehká, snadno použitelná pěna, která dodává lesk a tělo, aniž by se cítila těžká.

Ano. Kosmetika RevitaLash® Volume Enhancing Foam funguje krásně jako vlasový volumizer a je nezbytným doplňkem vašeho režimu vlasového stylingu.

Přibližně 3,5 měsíce při použití podle pokynů.

Zatímco výsledky se budou lišit, mnoho lidí si okamžitě všimlo rozdílu ve vlasech. V 8týdenní nezávislé spotřebitelské studii 94 % spotřebitelů, kteří používali pěnu zvyšující objem,
zaznamenalo zdravější a plnější vlasy.

Účinnost našeho jedinečného komplexu BioPeptin Complex® byla zvýšena o 33%, což našemu oceněnému pěnovému složení zvyšuje výkon, který dodává zámky, po kterých toužíte, s ještě rychlejšími výsledky, a naše nová kolekce vlasů Reformulace je nyní k dispozici - s čistou, svěží vůní, která ladí s naším šamponem a kondicionérem, a nyní je bezlepková receptura. Pokud by to nestačilo, doporučená maloobchodní cena klesla ze 175 dolarů na 149,50 dolarů!

Velikost se zvýšila ze 46 ml na 55 ml, což vám poskytlo o 9 ml více produktu a prodloužilo dodávku ze 3 měsíců na 3,5 měsíce - spoustu času na to, abyste zažili výhody produktu. Zvýšení velikosti také vytváří lepší dojem velikosti na regálech pro naše maloobchodníky.

Pod vedením lékaře, RevitaLash® Cosmetics formulovala své produkty s bezpečností jako nejvyšší prioritou a zdokumentovala bezpečnost prostřednictvím komplexního, objektivního testování. Stejně jako všechny produkty řady RevitaLash® Cosmetics, i pěna zvyšující objem byla klinicky testována a má vynikající bezpečnostní profil. Bezpečnost pěny zvyšující objem pro pokožku byla prokázána v průmyslových standardech testování kosmetiky (RIPT, mikrobiologie, stabilita).

Stejně jako u všech kosmetických přípravků velmi malý počet uživatelů hlásil citlivost na pěnu zvyšující objem. Během jednoho roku hlásilo 0,047 %* uživatelů citlivost, včetně dočasného zarudnutí, otoku, svědění pokožky hlavy. Ještě vzácnější byly zprávy o vypadávání vlasů. Hlášené reakce obvykle odezněly po ukončení používání přípravku. Není známo, zda hlášené reakce způsobila pěna zvyšující objem nebo nějaký jiný faktor. *Údaje nahlášené uživateli za období jednoho roku, duben 2021 až duben 2022.

VLASOVÁ KOLEKCE

Šampon a kondicionér jsou fyto-infuze bohaté na terapeutické složky, jako je lněný protein, Loquat Leaf, ženšen a jojobový olej, které posilují vlasovou kutikulu a zlepšují tloušťku vlasové šachty. Vzhledem k tomu, že se jedná o oplachové vzorce, neobsahují náš patentovaný komplex BioPeptin Complex®, který se nachází v pěně Volume Enhance, nicméně jak šampon, tak kondicionér byly navrženy tak, aby fungovaly v tandemu s pěnou a transformovaly vlasy tak, aby se cítily plnější, vypadaly silnější a fungovaly lépe.

Šampon a kondicionér byly navrženy tak, aby fungovaly v tandemu s naší pěnou zvyšující objem, se specializovanými složkami, které optimalizují zdraví pokožky hlavy, posilují vlasy a zároveň chrání před stresory v životním prostředí a zlepšují tloušťku vlasové šachty. Vlasy se transformují, aby se cítily plnější, vypadaly hustší a fungovaly lépe.

Ne, jsme rádi, že můžeme říci, že máme novou a vylepšenou kolekci vlasů! Naše složení kolekce vlasů je nyní k dispozici a odstranili jsme všechny nepotřebné ingredience včetně barviv, což vede k křišťálově čistému vizuálnímu zážitku. Šampon, kondicionér a objemná vlasová pěna mají stejnou zcela novou vůni pro svěží a čistou vůni. Šampon a kondicionér mají také nový, energizující, smyslový pocit na pokožce hlavy, když ji aplikujete, a pokud by to nestačilo, toto složení je nyní vhodné pro vegany!

Ne, šampon a kondicionér neobsahují sulfátové detergenty, parabeny ani ftaláty.

LOAJALISTA™ RLC

RLC Loyalista je členem věrnostního programu RevitaLash Cosmetics, který vám nabízí přístup k výhodám pouze pro členy a možnost získávat body za všechny nákupy provedené na revitalash.com vyměnitelné za odměny. Loajalisté RLC mohou postoupit o úroveň výš, když utratí více s našimi VIP úrovněmi.

Program je otevřen pro obyvatele USA starší osmnácti (18) let. Členství je omezeno pouze na jednotlivce a je omezeno na jeden účet na jednotlivce. Členství není k dispozici korporacím, podnikům, charitativním organizacím, partnerstvím, podnikům nebo komukoli jinému než jednotlivci, pokud není předem obdržen písemný souhlas od Athena/RevitaLash Cosmetics podle jejího výhradního a absolutního uvážení.

Jednotlivci se mohou zaregistrovat vytvořením účtu na revitalash.com. Stát se loajalistou RLC je zdarma a pro vstup není nutný žádný počáteční nákup.

Loajalističtí členové RLC obdrží 500 bonusových bodů jen za registraci!

Klikněte zdea připojte se nyní.

RLC Loyalist může získat body několika způsoby! Zobrazit všechny podrobnostiTady.

Získejte body za všechny kvalifikační nákupynawww.revitalash.com. Když se dostanete o úroveň výš, vyděláte více.

Dokončete zadané úkoly, jako je registrace, sledování nás, lajkování na sociálních médiích a další - a sledujte, jak se vaše body sčítají.

Doporučte přítelea oba skórujete! Váš přítel obdrží 15% slevu na svůj první nákup a vy obdržíte 1500 bonusových bodů přidaných na váš účet, jakmile dokončí svůj první nákup.

Pro úplné podrobnosti o výdělku klikněte zdenebo se podívejte na naše Obchodní podmínky.

Aby se vaše body zobrazily, musíte být před odjezdem přihlášeni ke svému účtu RLC Loyalist a váš nákup bude automaticky připsán na váš účet, jakmile budou vaše produkty odeslány. Body budou připsány na váš účet do 24 hodin po odeslání objednávky.

Pokud jste provedli nějakou akci, například jste se zaregistrovali nebo nás sledovali na sociálních sítích, může trvat až 24 hodin, než se zůstatek bodů projeví v této akci. Pokud váš zůstatek bodů nevypadá správně po 24 hodinách, kontaktujte náš tým péče o zákazníky na čísle 877-909-5274 (možnost 1), abychom vám mohli pomoci.

Chcete-li zkontrolovat zůstatek bodů a stav VIP, jednoduše se přihlaste ke svému účtu RLC Loyalist Tady. Celkový počet bodů se zobrazí v horní části vašeho účtu a váš VIP status se zobrazí, když se posunete dolů do sekce "VIP status" vašeho účtu.

Vaše body zůstanou v platnosti, pokud na vašem účtu nedojde k 24měsíční nečinnosti. Nečinnost by byla každému, kdo nezískal nebo neuplatnil žádné body během 24 měsíců.

Vaše odměny vyprší 6 měsíců po jejich udělení.

Veškeré body získané za vrácené zboží jsou odečteny ze zůstatku vašich bodů. Body budou odečteny ve stejné míře, v jaké byly získány, a váš VIP status bude odpovídajícím způsobem aktualizován.

V případě vrácení a/nebo výměny produktů udělených uplatněním bodů propadnou všechny uplatněné body.

Upozornění: záporný zůstatek bodů může vzniknout, pokud vrátíte produkt s bodovou hodnotou vyšší, než je počet bodů na vašem účtu.

Všechny produkty RevitaLash Cosmetics od www.revitalash.commáte nárok na uplatnění bodů nebo odměn. Dary, dárkové poukazy, daně a poplatky za dopravu jsou však vyloučeny.

Červený Podmínky programupro úplné podrobnosti.

Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu RLC LoyalistTady. Pokud máte k dispozici dostatek bodů k uplatnění, klikněte na "způsoby uplatnění" na svém účtu RLC Loyalist a vyberte odměnu, kterou chcete uplatnit. Vezměte prosím na vědomí, že na objednávku můžete použít pouze jeden kód.

Body mohou být uplatněny za revitalash.com za nákupy v přírůstcích po 10 USD za každých 1000 uplatněných bodů za předpokladu, že nákup RLC Loyalists je roven nebo vyšší než hodnota uplatněných bodů (tj. pro použití odměny 10$ je minimální částka nákupu 10$ 10).

Zavolejte prosím oddělení péče o zákazníky na čísle 877 909-5274 (možnost 1) a člen našeho týmu vám rád pomůže. Pokud je to možné, ujistěte se, že máte po ruce číslo objednávky.

Jakmile se kvalifikujete pro VIP úroveň, udržíte si tento status po zbytek kalendářního roku a následující celý kalendářní rok. Každý následující nový kalendářní rok vyžaduje, abyste splnili prahovou hodnotu útraty, abyste si udrželi VIP úroveň.

Přihlaste se ke svému účtu a podívejte se na podrobnosti o programu nebo nás kontaktujte zde odkaz na péči o zákazníky.

Ano. Pouze loajalisté RLC mají přístup k našemu programu doporučení.

Kvalifikovaný doporučený zákazník je definován jako doporučený zákazník, který uskuteční svůj první nákup u revitalash.com pomocí odkazu poskytnutého doporučitelem.

Upozornění: jakékoli další nákupy po prvním nákupu provedeném kvalifikovaným doporučením se nepočítají jako další kvalifikované doporučení. To znamená, že body získáte pouze jednou za každé kvalifikované doporučení.

Doporučitelé (RLC Loyalists) získají 1500 bonusových bodů za každé kvalifikované doporučení po dokončení nákupu.