Mobile Label

OBECNÉ

Kosmetika RevitaLash® byla založena v roce 2006 renomovaným oftalmologem Dr. Michaelem Brinkenhoffem, který vytvořil naše originální sérum na řasy z touhy pomoci své ženě Gayle cítit se krásná během jejího statečného boje s rakovinou prsu. Značka začala ikonickým sérem na řasy a od té doby jsme vyvinuli celou řadu výrobků určených k posílení přirozené krásy a vnitřního ducha všech žen. Byli jsme první a stále jsme přední kosmetickou řadou pro zkrášlení řas a obočí a zůstáváme JEDINOU značkou svého druhu vyvinutou oftalmologem.

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni s produktem zakoupeným prostřednictvím www.revitalash.cz, jednoduše vraťte nepoužité a neotevřené zboží do 14 dnů a dostanete zpět plnou částku, sníženou o původní poštovné a balné.

Podle denního kódu šarže uvedeného na výrobku. Níže naleznete návod, jak číst formát kódu denní šarže:

·  Pro společnost X použijte X*****.

·  2. a 3. číslice - Číslice = poslední dvě číslice roku výroby - tj. pro rok 2010 použijte X10***.

·  4. číslice - písmeno = měsíc - tj. E, pokud pro květen použijte X10E**.

A - leden

B - únor

C - březen

D - duben

E - květen

F - červen

G - červenec

H - srpen

I - září

J - říjen

K - listopad

L - prosinec

·  5. a 6. číslice - číselná - 2 číslice pro den v měsíci, kdy je produkt vyplněn - tj. pro 13. den použijte X10E13.

Seznam našich oficiálních partnerů najdete zde: ZDE

Ano, všechny produkty RevitaLash® Cosmetics můžou používat jak muži, tak i ženy.

V žádném z produktů RevitaLash® Cosmetics nejsou obsaženy parabeny, s výjimkou japonského přípravku RevitaLash® Advanced, a to kvůli specifikacím dané země.

Bezpečnostní testy prováděné naší společností NEZAHRNUJÍ žádné testy na zvířatech a výroba všech produktů RevitaLash® Cosmetics je "cruelty-free".

REVITALASH ADVANCED®

RevitaLash® Advanced byl vyvinut praktickým očním lékařem pro zlepšení celkového zdraví a vzhledu řas. Byl pečlivě vyvinut na základě naší patentované technologie BioPeptin Complex®, která vyživuje a zlepšuje vzhled vašich přirozených řas, díky čemuž vypadají nádherně a zdravě.

Jednou denně nebo večer naneste tenkou linku séra na řasy RevitaLash® Advanced přímo na čisté a suché řasy nad linií řas. Před aplikací dalších kosmetických přípravků nechte zcela vyschnout. Připravte si oční okolí s naším produktem Micellar Water Lash Washem před aplikací RevitaLash® Advanced, který udrží řasy a obočí čisté, zklidněné a hydratované.

Tuba RevitaLash Advanced se prodává každých 30 sekund, to jsou dvě tuby za minutu! Tento údaj vychází z prodeje RevitaLash Advanced v roce 2020 děleno počtem sekund za rok.

Jednou denně nebo večer naneste tenkou linku RevitaLash® Advanced na čisté, suché řasy nad linií řas.Před aplikací dalších kosmetických přípravků nechte zcela zaschnout.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme aplikovat RevitaLash® Advanced jednou denně nebo večer. Konzistentní rutina je klíčem k optimálním výsledkům.

Mnoho lidí uvedlo, že po použití RevitaLash® Advanced, jsou jejich řasy přirozeně natočené; To je způsobeno naším patentovaným efektem® Curl Effect.

Při aplikaci podle pokynů by se RevitaLash® Advanced neměl dostat do očí, a proto by neměl mít žádný fyziologický účinek na vaše oči, včetně barvy očí (duhovky).

Zatímco každý jedinec je jiný, mnoho lidí hlásí, že si okamžitě všimne krásnějších řas. Podle naší spotřebitelské studie třetí strany, 98% uživatelů používajících RevitaLash® Advanced zaznamenalo zlepšení vzhledu řas za 6 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte podle pokynů.

Pokud přestanete používat RevitaLash® Advanced, vaše řasy se postupně vrátí do původního vzhledu.

Při použití podle pokynů vydrží jedna tuba RevitaLash® Advanced (3,5 ml) přibližně šest měsíců. Velikost přípravku 2,0 ml by měla trvat přibližně tři měsíce. Datum vypršení platnosti pro obě velikosti je jeden rok při otevření a tři roky, pokud není otevřena.

Jako značka vedená lékařem dodržujeme velmi vysoké bezpečnostní standardy, takže i když je bezpečný pro použití na spodní řasy, nedoporučujeme to, protože aplikátor je navržen speciálně pro použití na horní řasy.

Ano. Oba produkty jsou vhodné pro vegany.

Ano. RevitaLash® Advanced zlepšuje vzhled přirozených řas pro ženy i muže.

Bezpečnost RevitaLash® Advanced byla prokázána v několika testech jako bezpečná pro použití na kůži a oči pouze u dospělých lidí. RevitaLash® Advanced nebyl testován u dětí, proto doporučujeme, aby přípravek nebyl používán dětmi mladšími 18 let.

Ano. Oba produkty jsou bez oleje.

Ano. Oba produkty jsou bezlepkové.

V současné době neexistuje žádná uznávaná norma FDA pro určení, zda je kosmetický přípravek "bezlepkový". Proto jsme testovali RevitaLash® Advanced a RevitaBrow® Advanced podle standardu FDA pro určení, zda je potravina "bezlepková", a u obou bylo prokázáno, že mají hladiny lepku hluboko pod detekovatelným prahem. Navíc samotná složka splňuje normu FDA pro bezlepkové. Pšeničné klíčky jsou mastné kyseliny, které se nacházejí ve velmi malých množstvích v malém embryu rostliny pšenice. Během procesu rafinace za účelem získání pšeničných klíčků může být protein lepku rozložen, a proto může proces zanechat produkt bez lepku.

Určitě. RevitaLash® Advanced nebude zasahovat do používání řasenky. Před nanesením řasenky počkejte, až produkt zaschne.

Ano. RevitaLash® Advanced je bezpečný pro použití po keratinovém řasovém liftingu. S opětovným používáním séra RevitaLash® Advanced byste měla počkat dva dny po ošetření, nicméně pro jistotu nejprve doporučujeme konzultaci s vaší řasovou kosmetičkou.

Ano. RevitaLash® Advanced je bezpečný pro použití s prodlužováním řas nebo umělými řasami a může skutečně pomoci udržet zdraví a krásu vašich přirozených řas, což pomáhá minimalizovat škodlivé účinky, které se často vyskytují při dlouhodobém používání prodlužování řas.

Ano. RevitaLash® Advanced by neměl mít vliv na váš permanentní make-up. Pokud jste právě nedávno dokončil(a) léčbu, ujistěte se, že se oblast zcela zahojila a poraďte se se svým lékařem před použitím kteréhokoli z těchto produktů.

Ano. Při použití podle pokynů, RevitaLash® Advanced se nedostane do oka a je bezpečný pro použití s kontaktními čočkami. Pokud se některý produkt dostane do oka, doporučujeme vyjmout a pečlivě opláchnout kontaktní čočku a opláchnout oční okolí vodou.

Ne. RevitaLash Advanced Eyebrow Conditioner je formulován pro použití na řasy, zatímco RevitaBrow®® Advanced Eyebrow Conditioner je formulován pro použití na obočí. Každý z nich má na míru navržený aplikátor, který umožňuje přesnou aplikaci v oblasti, kde je každý z nich určen.

Pokud je produkt zakoupen na jakékoli neautorizované webové stránce nebo prodejci, nemůžeme potvrdit integritu nebo pravost produktu.

RevitaLash® Advanced byl pečlivě formulován oftalmologem a byl testován nezávislými výzkumnými laboratořemi, aby potvrdil, že je bezpečný a nedráždí. Nicméně, stejně jako u jakékoli kosmetiky, někteří lidé mohou být alergičtí na jednu nebo více složek. Aby se snížila možnost podráždění, naneste tenkou linku RevitaLash® Advanced na čisté, suché řasy nad linií řas, a to jednou denně nebo večer. Před aplikací dalších kosmetických přípravků nechte zcela vyschnout.

V červnu 2011 jsme uvedli na trh pokročilý kondicionér RevitaLash® a složení se od té doby nezměnilo.

Ne. Všechny ingredience v RevitaLash® Advanced jsou kosmetické přísady, které byly zahrnuty sloužit kosmetickému účelu.

Ne. RevitaLash® Advanced Řasový kondicionér neobsahuje hormony.

Bezpečnost našich výrobků byla prokázána v několika studiích provedených nezávislými výzkumnými laboratořemi. V těchto testech bylo prokázáno, že RevitaLash® Advanced je bezpečný pro kůži a oči u dospělých účastníků studie. Na základě vědecké literatury a klinických zkušeností dospěl nezávislý oční specialista k závěru, že RevitaLash® Advanced není nebezpečný pro použití během těhotenství nebo kojení, nebo během chemoterapie. To znamená, že pokud jste těhotná nebo podstupujete jakoukoli léčbu a máte obavy z používání jakéhokoli produktu, poraďte se se svým lékařem.

RevitaLash® Advanced byl vyvinut oftalmologem a testován nezávislými výzkumnými laboratořemi, aby potvrdil, že je bezpečný a nedráždí při použití podle pokynů. Nicméně, stejně jako u jakékoli kosmetiky, někteří lidé mohou být alergičtí na jednu nebo více složek. Spotřebitelé by měli zajistit, aby si štítek přečetli a používali podle pokynů.

Při aplikaci podle pokynů by se RevitaLash® Advanced neměl dostat do očí, a proto by neměl mít žádný fyziologický účinek na vaše oči, včetně barvy očí (duhovky).

RevitaLash® Advanced a RevitaBrow® Advanced by neměly mít vliv na obočí nebo odstín řas. Máte-li obavy, obraťte se na svou kosmetičku u které byly řasy/obočí barveno.

Stejně jako u všech kosmetických přípravků aplikovaných v blízkosti očí (např. řasenka a oční linky) má oční bezpečnost vysokou prioritu. To je zejména případ RevitaLash kosmetiky, protože společnost byla založena oftalmologem, který navrhl RevitaLash Advanced tak, aby zůstal tam, kde je aplikován a nepřišel do kontaktu s očima, a propagoval nové testy, které prokazují oční bezpečnost RevitaLash® Advanced.

RevitaLash® Advanced byl záměrně vyvinut se zahušťovadlem, které zajišťuje, že zůstane na řasách, kde je aplikován, a nekape do oka. Náš jedinečný aplikátor byl vyvinut tak, aby nanášel velmi malé množství produktu na bázi řas.

Je také důležité poznamenat, že studie provedená nezávislým oftalmologem přidruženým k UCLA School of Medicine použila fluorescenční barvivo k fotografování RevitaLash® Advanced poté, co byla aplikována normálně a potvrdila, že produkt se nedostane do oční tekutiny. To je důležité ze dvou důvodů. Za prvé, to znamená, že použití RevitaLash® Advanced je bezpečné pro oči (protože nepřichází do styku s očima). Za druhé, to znamená, že RevitaLash® Advanced se nemůže dostat do krevního oběhu, protože primární vstup je prostřednictvím absorpce povrchem oka. Kromě toho dva nezávislí odborníci se sídlem ve Velké Británii, jeden vysoce uznávaný oftalmolog a druhý odborník na farmakokinetiku, přezkoumali bezpečnostní testy RevitaLash Advanced a dospěli k závěru, že žádné znatelné množství RevitaLash®® Advanced není absorbován tělem.

A jako by to nestačilo, v jiné studii provedené nezávislou laboratoří dospělí dobrovolníci aplikovali RevitaLash® Advanced denně podle pokynů v pokynech po dobu 4 týdnů. Certifikovaný oftalmolog vyšetřil oči dobrovolníků na začátku a na konci studie. Oftalmolog uvedl, že během 4týdenní studie nedošlo k podráždění očí nebo změně nitroočního tlaku (IOP). Souhrnně tyto testy ukazují, že RevitaLash® Advanced obecně zůstává mimo oči a nemá fyziologický účinek na oči.

Pod vedením lékaře, RevitaLash® Cosmetics formulovala své produkty s bezpečností jako nejvyšší prioritou a zdokumentovala bezpečnost prostřednictvím komplexního, objektivního testování. Stejně jako všechny produkty v řadě RevitaLash Cosmetics, RevitaLash®® Advanced byl klinicky testován a má vynikající bezpečnostní profil. Bezpečnost RevitaLash® Advanced pro pokožku a oči byla prokázána v průmyslových standardních kosmetických testech. Bezpečnost RevitaLash® Advanced pro pokožku a oči byla prokázána v průmyslových standardních kosmetických testech (RIPT, HET-CAM, mikrobiologie, stabilita, potenciál podráždění očí).

Stejně jako u všech kosmetických přípravků, včetně řasenky a očních linek, velmi malý počet uživatelů hlásil citlivost na RevitaLash® Advanced. Během jednoho roku hlásilo 0,076 %* uživatelů nejčastější reakci podráždění, včetně dočasného zarudnutí, otoku, svědění a pocitu pálení v očích. Ještě vzácnější byly zprávy o ječných zrnech, ztmavnutí kůže na linii řas, ztrátě periorbitálního tuku a ztrátě řas. Hlášené reakce obvykle odezněly po ukončení užívání. Není známo, zda RevitaLash® Advanced nebo nějaký jiný faktor způsobil hlášené reakce. *Údaje nahlášené uživateli za období jednoho roku, duben 2021 až duben 2022.

REVITALASH® ADVANCED SENSITIVE

RevitaLash® Advanced Sensitive je určen speciálně pro ty, kteří byli v minulosti citliví na jakýkoli kondicionér nebo sérum na řasy, a pro ty, kteří mají citlivé oči. RevitaLash® Advanced se doporučuje těm, kteří nemají známou citlivost očí, a těm, kteří v současné době používají nebo dříve úspěšně používali RevitaLash® Advanced.

I když je každý člověk jiný, mnoho lidí uvádí, že si okamžitě všimli krásnějších řas. Podle naší spotřebitelské studie provedené třetí stranou se 98 % uživatelů, kteří používali RevitaLash® Advanced Sensitive, dočkalo zdravějších řas během 8 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků prosím používejte podle návodu.

Stejně jako u všech kosmetických přípravků aplikovaných v blízkosti očí (např. řasenka a oční linky) má oční bezpečnost vysokou prioritu. To je zejména případ RevitaLash® Cosmetics, protože společnost byla založena oftalmologem, který navrhl RevitaLash Advanced Sensitive tak, aby zůstal tam, kde je aplikován a nepřišel do kontaktu s očima a průkopníkem nových testů k prokázání oční bezpečnosti RevitaLash® Advanced Sensitive.

RevitaLash® Advanced Sensitive byl záměrně vyvinut se zahušťovadlem, aby zajistil, že zůstane na řasách, kde je aplikován, a nekape do tekutiny obklopující oko. Náš speciální aplikátor byl speciálně vyvinut tak, aby na řasy nanášea pouze velmi malé množství produktu.

Je také důležité poznamenat, že studie založená na podobném produktu (RevitaLash Advanced) nezávislým oftalmologem přidruženým k UCLA School of Medicine použila fluorescenční barvivo k fotografování RevitaLash®® Advanced poté, co byla aplikována normálně a potvrdila, že produkt se nedostane do oční tekutiny. To je důležité ze dvou důvodů. Za prvé, to znamená, že použití RevitaLash® Advanced je bezpečné pro oči (protože nepřichází do styku s očima). Za druhé, to znamená, že RevitaLash® Advanced se nemůže dostat do krevního oběhu, protože primární vstup je prostřednictvím absorpce povrchem oka. Kromě toho dva nezávislí odborníci se sídlem ve Velké Británii, jeden vysoce uznávaný oftalmolog a druhý odborník na farmakokinetiku, přezkoumali bezpečnostní testy RevitaLash Advanced a dospěli k závěru, že žádné znatelné množství RevitaLash®® Advanced není absorbován tělem.

A jako by to nestačilo, v jiné studii provedené nezávislou laboratoří dospělí dobrovolníci aplikovali RevitaLash® Advanced denně podle pokynů v pokynech po dobu 4 týdnů. Certifikovaný oftalmolog vyšetřil oči dobrovolníků na začátku a na konci studie. Oftalmolog uvedl, že během 4týdenní studie nedošlo k podráždění očí nebo změně nitroočního tlaku (IOP). Souhrnně tyto testy ukazují, že RevitaLash® Advanced obecně zůstává mimo oči a nemá fyziologický účinek na oči.

REVITABROW ADVANCED

Ne.

Výsledky se mohou ke každému dostavit individuálně. Podle naší spotřebitelské studie třetích stran zaznamenalo 96% uživatelů používajících RevitaBrow® Advanced celkově lepší vzhled obočí za 8 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte podle pokynů.

Pokud přestanete RevitaBrow® Advanced na obočí používat v případě, že vaše obočí bylo předtím poškozené kosmetickými úpravami, nebo špatně vytrhané, obočí by po nárůstu mělo zůstat v tomto stavu. V případě, že vaše obočí je od přírody řidké a tenké, doporučujeme sérum na obočí používat i nadále v udržovací fázi, jelikož by se obočí mohlo vrátit do původního stavu.

Ano. RevitaBrow® Advanced by neměl mít vliv na permanentní make-up. Pokud jste právě nedávno dokončili léčbu, ujistěte se, že oblast je zcela zahojena a před použitím se poraďte se svým lékařem.

Kosmetika RevitaLash® pod vedením lékaře vytvořila své produkty s ohledem na bezpečnost a doložila jejich bezpečnost komplexním a objektivním testováním. Stejně jako všechny produkty řady RevitaLash® Cosmetics byl i RevitaBrow® Advanced klinicky testován. Bezpečnost přípravku RevitaBrow® Advanced pro pokožku byla prokázána v rámci standardních průmyslových testů kosmetiky (RIPT, mikrobiologie, stabilita).

Stejně jako u všech kosmetických výrobků, včetně řasenek a očních linek, velmi malý počet uživatelů hlásil citlivost na RevitaBrow® Advanced. V průběhu jednoho roku 0,02 %* uživatelů uvedlo jako nejčastější reakci podráždění, včetně dočasného zarudnutí, otoku, svědění a pocitu pálení na obočí. Ještě méně časté byly zprávy o ztmavnutí pokožky v oblasti obočí. Hlášené reakce obvykle odezněly po ukončení užívání. Není známo, zda hlášené reakce způsobil přípravek RevitaBrow Advanced nebo nějaký jiný faktor. *Údaje hlášené uživateli za období jednoho roku, duben 2021 - duben 2022.

DOUBLE-ENDED VOLUME SET

Kombinace dvou produktů do jednoho zajišťuje nejlepší zážitek z obou produktů. Volumizing Primer a Volumizing Mascara jsou formulovány tak, aby fungovaly společně. Pomocí modrého primeru můžete vytvořit objem a pomocí řasenky zesílit a vytvořit vysokou dramatičnost. Je také ekonomičtější koupit jeden produkt spíše než dva produkty.

Můžete, ale je efektivnější nejprve použít Volumizing Primer. Tvarovaný silikonový kartáč primeru potahuje a odděluje řasy, což umožňuje řasence krásně a hladce potřít řasy vysoce intenzivní barvou a dodat jim dramatický vzhled řas, který nikdy není hrudkovitý ani lepkavý.

Vzorec každého produktu je stejný. Štětce jsou nové jak pro základní nátěr, tak pro řasenku, přepracované speciálně pro použití každého produktu, aby poskytovaly nejlepší výsledek a zážitek z produktu. Dvojitá objemová sada má celkem 11 ml ve srovnání se 7,4 ml v každém jednotlivém produktu.

Dvojitá objemová sada je pro každého, kdo chce nádherné, zesílené řasy! Tento flexibilní produkt je ideální pro přirozené, nemake-up uživatele, stejně jako pro vážné make-up umělce.

Naprosto. Hluboký indigový odstín objemného primeru je fantastický sám o sobě a umožňuje mnohonásobný vzhled řas.

Složení sady dvojitého objemu neobsahuje olej, takže nehrozí žádné obavy z ohrožení lepidla na prodlužování řas, nemůžeme však zaručit, že aplikace a odstranění těchto produktů neohrozí prodlužování řas jinými způsoby.

Přibližně 3 měsíce při použití podle pokynů.

Dvojitá objemová sada je voděodolná, není vodotěsná. Raději se vyhýbáme voděodolné kosmetice, protože proces odstraňování může poškodit obočí a řasy.

Když byly v červenci 2018 kombinovány objemové řasenky a primerové složení a vytvořily sadu dvojitého objemu, složení se nezměnilo. V roce 2020 se tento produkt mírně přeformuloval s aktualizovanými složkami.

RevitaLash® Advanced je kosmetický přípravek určený ke zvýšení celkového zdraví a vzhledu řas. Je pečlivě formulován s naší patentovanou technologií BioPeptin Complex®, která vylepšuje a zlepšuje vzhled vašich přirozených řas, aby vypadaly nádherně a svěží. Zatímco sada dvojitého objemu sdílí několik podobných složek, které milují řasy, s RevitaLash® Advanced (jako jsou peptidy a biotin), neobsahuje BioPeptin Complex®.

DEFINING LINER

Defining Liner obsahuje vestavěné ořezávátko.

Ano, je to zcela přizpůsobitelné.

Naše složení je voděodolné, ale ne vodotěsné, aby se zabránilo agresivnímu odličování, které může způsobit poškození řas.

HI-DEF BROW PENCIL

Tyto barvy byly speciálně vybrány, protože jsou extrémně univerzální a pracují se širokou škálou tónů pleti a vlasů, což usnadňuje výběr správného odstínu. Ať už máte světlé nebo tmavé vlasy, nebo chcete vytvořit jemné nebo definované obočí, 3 odstíny fungují pro téměř každého a nabízejí kompletní přizpůsobení.

Soft Brown – pro blond až světle hnědé vlasy s teplými nebo studenými podtóny

Cold Brown – pro střední až tmavé vlasy s chladnými/popelavými podtóny

Dark Brown – pro středně až tmavé vlasy s teplými/zlatými podtóny

Nejprve naneste tužku na obočí Hi-Def a poté zajistěte svůj vzhled pomocí Hi-Def Brow Gel.

HI-DEF BROW GEL

Hi-Def Brow Gel lze použít samostatně nebo po nanesení tužky na obočí, abyste si obočí vytvarovali do správného tvaru a poté ho zafixovali.

Ano.

To je! Složení obsahuje peptidy a ovesný beta glukan, které pomáhají posilovat, kondicionovat a vylepšovat vzhled obočí, což z něj činí perfektní produkt pro použití spolu s RevitaBrow® Advanced.

Složení Hi-Def Brow Gel Clear se liší od našich tónovaných odstínů, abychom byli čitelní, museli jsme odstranit barviva použitá v našich tónovaných odstínech. Hi-Def Brow Gel v čirém provedení obsahuje peptidy a ovesný beta glukan, které pomáhají zpevnit, vyživovat a vylepšovat vzhled obočí stejně jako naše tónované odstíny.

Náš Hi-Def Brow Gel neobsahuje olej a obsahuje některé stopy zodpovědně získaného glycerinu palmového původu.

LASH AND BROW MASQUE

Stejně jako pleťové a vlasové masky posouvají denní hydratační krémy a vlasové kondicionéry na další úroveň, Lash & Brow Masque obsahuje intenzivní složky bohaté na živiny, které opraví poškozené řasy a obočí. V našich spotřebitelských studiích si uživatelé všimli zlepšení vzhledu řas a obočí po jediném použití, a ještě lépe při konzistentním používání. Pokud máte nějakou událost, zotavujete se z řasového liftingu nebo laminace obočí, tato maska je snadným doplňkem vaší rutiny.

Pokud používáte masku Lash & Brow Masque od RevitaLash Cosmetics ve spojení s RevitaLash® Advanced nebo RevitaBrow® Advanced, ujistěte se, že je složení zcela opláchnuto před nanesením řas nebo séra na obočí na čisté, suché řasy nebo obočí.

Nedoporučujeme používat masku Lash & Brow Masque, když nosíte prodlužováné řasy.

Masque Lash & Brow Masque od RevitaLash Cosmetics je dokonalým produktem, když chcete obnovit řasy po odstranění prodloužení. Ve skutečnosti jeho reparativní složky vyživují řasy a podporují vzhled jemnějších, lesklejších, zdravějších a pružnějších řas.

Nedoporučujeme nechávat masku Lash & Brow přes noc. 15 minut (nebo do úplného vyschnutí produktu) je ideální doba, po kterou ingredience mohou pracovat na regeneraci řas a obočí.

MICELLAR WATER LASH WASH

Ano - doporučujeme nejprve umýt obličej a poté Micellar Water Lash Wash, abyste zachytili zbytky oleje a nečistot.

V kosmetice RevitaLash dáváme přednost tomu, abychom se vyhnuli voděodolné kosmetice, protože proces odstraňování může poškodit obočí a řasy. Jedná se o jemné a účinné složení micelární vody určené k odstranění nečistot a odstranění nečistot, oleje a make-upu bez vysušení pokožky, řas, obočí a víček jsou ponechány vyčištěné, zklidněné a hydratované. Micellar Water Lash Wash není určen pro použití s voděodolným make-upem.

Ano! Micelární voda Lash Wash neobsahuje olej, a proto jej lze použít k čištění prodlužování řas. Doporučujeme nastříkat několik pumpiček přímo na zavřené oko, lehce masírovat přípravek podél řas, obočí a víček a jemně otřít do sucha.

AQUABLUR® HYDRATING EYE GEL & PRIMER

AquaBlur® byl navržen speciálně pro použití na oční okolí, včetně řas, obočí a víček. AquaBlur® nebyl testován pro použití na celý obličej, nicméně mnoho zákazníků uvádí, že se vám líbí výsledek i na celém obličeji.

AQUABLUR® je jednoduchý, jemný a účinný hydratační oční gel, který lze použít s make-upem i bez něj k hydrataci, ochraně a vyhlazení očního okolí a zároveň k podpoře zdraví obočí a řas. AQUABLUR® je složení bez oleje, obohacené vitamíny a antioxidanty.

AQUABLUR® je víceúčelový, lehký oční gel, který hydratuje jemné oční okolí a zároveň vyhlazuje pleť, rozmazává nedokonalosti a vytváří dokonalý základ pro aplikaci make-upu pod oči, řasy a obočí.

Ti jedinci, kteří si všimnou prvních známek stárnutí, stejně jako kdokoli s matnými nebo suchými řasami, obočím a kůží nebo texturovanou kůží.

AQUABLUR® je preventivní i korektivní a chrání pokožku, řasy a obočí pomocí silných antioxidantů.

Základem AQUABLUR® je kombinace silikonu a vody a silikon je jen jednou ze složek, která vytváří hladký žádoucí "skluz". U AQUABLUR® je to kombinace ingrediencí, která vytváří výhody produktu. Složky v AQUABLUR® pomáhají hydratovat a dodávat pokožce vlhkost, která zase vyplňuje a dodává jas, čímž rozmazává nedokonalosti. Tento produkt účinně připravuje pokožku pro aplikaci make-upu, což se liší od kosmetického primeru, který "vyplňuje praskliny" buď prostřednictvím velkého množství silikonu nebo složek rozptylujících světlo.

Složky v AQUABLUR® pomáhají hydratovat pokožku, která zase vyplňuje a dodává jas, čímž rozmazává a minimalizuje nedokonalosti a dodává hydrataci řasám a obočí.

AQUABLUR® je vyroben tak, aby reagoval na první známky stárnutí. Dělá to rozmazáním nedokonalostí, což pomáhá minimalizovat jemnější linie. Pro hlubší a výraznější linky a vrásky můžete použít AQUABLUR® ráno a oční krém proti stárnutí večer.

Aplikujte poloviční pumpu přípravku ráno a večer (2x denně). Jemně vyhlaďte přes zavřené oko včetně řas, obočí, víčka a kontur pod očima. Jakmile je produkt zcela absorbován, následovala péče o pleť a aplikace make-upu.

Ano.

Ano.

Ano.

Ano. Tento produkt neobsahuje olej a je bezpečný pro použití s prodlužováním řas.

Ano. Mnoho našich zákazníků si všimlo, že tento produkt funguje dobře, aby pomohl uklidnit otoky a zánět.

Ano. Jedná se o unisex produkt.

I když je v AQUABLUR® mnoho vynikajících ingrediencí zaměřených na výsledky, zvýrazněnými složkami jsou kyselina hyaluronová,
kombucha a mořská řasa.

AQUABLUR® je hypoalergenní a funguje velmi dobře pro osoby s citlivější pokožkou a obsahuje velmi jemné složky.

Cílovým zákazníkem pro AQUABLUR® je někdo, kdo si všimne prvních známek stárnutí. Lehká textura a složky jsou navrženy spíše pro hydrataci a zjemnění jemných linek než pro hlubší, výraznější linky a vrásky.

PRECIZNÍ PINZETY

Ano! Doporučujeme dezinfikovat pinzetu.

Ano.

Naše pinzety jsou vyráběny v Itálii.

SIGNATURE EYELASH CURLER

To závisí na tom, jak často používáte kleštičky, ale jakmile si začnete všímat opotřebení, doporučujeme vyměnit starou podložku za novou. V průměru při každodenním užívání je to mezi 3-5 měsíci.

Vždy používejte před nanesením řasenky, protože jeho následné použití může způsobit poškození řas.

Mnoho lidí uvedlo, že po použití RevitaLash® Advanced, jejich řasy vykazují výrazně více zaoblení. Pokud někdo touží po výraznějších řasách, nabízíme tradiční kleštičky.

VOLUME ENHANCING FOAM

Pěna zvyšující objem obsahuje osvědčenou sílu vědy RevitaLash pro vlasy. Unikátní receptura ingrediencí s názvem BioPeptin Complex® je naší patentovanou směsí lipidů, peptidů, biotinu a panthenolu. Biotin, také známý jako vitamín B7, přispívá k produkci zdravých vlasů a nehtů tím, že poskytuje základní složky v procesu vylepšování vlasů. Panthenol, také známý jako vitamín B5, pomáhá vyhladit a posílit vlasy. Tato bohatá kombinace vitamínů B spolu s peptidy a antioxidanty působí na posílení vlasů a snížení křehkosti a lámání, což vede k silnějším a zdravějším vlasům. Pěna zvyšující objem zlepšuje pružnost vlasů a pomáhá při kondicionování pokožky hlavy!

Za prvé, tento produkt je vyvinutý lékařem, který čerpá z více než desetiletí odborných znalostí v oblasti formulace. Kromě toho byla pěna zvyšující objem přejmenována pod název RevitaLash® Cosmetics, aby si efektivně vypůjčila ze silného a zavedeného povědomí o značce. Spotřebitelé vědí, že název RevitaLash je synonymem pro skvělé výsledky, takže je pro ně snadné spojit výkon naší vlasové řady s našimi tradičními produkty na řasy a obočí, takže rozhodnutí o koupi je hračka!

Pěna zvyšující objem byla přejmenována pod název RevitaLash® Cosmetics, aby si efektivně vypůjčila ze svého silného,
zavedeného povědomí o značce. Spotřebitelé vědí, že název RevitaLash je synonymem pro skvělé výsledky, takže je pro ně snadné spojit výkon naší vlasové řady s našimi tradičními produkty na řasy a obočí, takže rozhodnutí o koupi je hračka!

Pěna zvyšující objem se zaměřuje na potřeby mužů i žen, kteří se zajímají o jemné, řídnoucí nebo nevýrazné vlasy.

Naprosto. Pěna zvyšující objem funguje krásně sama o sobě a s kosmetickým šamponem a kondicionérem RevitaLash® Cosmetics Thickening Shampoo. Může být také použit ve spojení s vašimi každodenními stylingovými produkty.

Ne. Produkt je velmi šetrný a neobsahuje žádné drsné čisticí prostředky ani sulfáty.

Pěna zvyšující objem je bezpečná pro barvu a lze ji bezpečně použít na barvené nebo zpracované vlasy.

Kosmetika RevitaLash® Volume Enhancing Foam je dynamický produkt s vysoce kvalitními ingrediencemi, stejně jako naše proslulá nabídka řas a obočí. Kombinace naší jedinečné směsi ingrediencí, stejně jako kvalitní výkon, z ní činí nezbytný doplněk každého vlasového režimu. Kromě toho je tento produkt přísně testován na bezpečnost a zajištění toho, aby fungoval tak, jak bylo slíbeno.

Ne. Složení je lehká, snadno použitelná pěna, která dodává lesk a tělo, aniž by se cítila těžká.

Ano. Kosmetika RevitaLash® Volume Enhancing Foam funguje krásně jako vlasový volumizer a je nezbytným doplňkem vašeho režimu vlasového stylingu.

Přibližně 3,5 měsíce při použití podle pokynů.

Zatímco výsledky se budou lišit, mnoho lidí si okamžitě všimlo rozdílu ve vlasech. V 8týdenní nezávislé spotřebitelské studii 94 % spotřebitelů, kteří používali pěnu zvyšující objem,
zaznamenalo zdravější a plnější vlasy.

Účinnost našeho jedinečného komplexu BioPeptin Complex® byla zvýšena o 33%, což našemu oceněnému pěnovému složení zvyšuje výkon, který dodává zámky, po kterých toužíte, s ještě rychlejšími výsledky, a naše nová kolekce vlasů Reformulace je nyní k dispozici - s čistou, svěží vůní, která ladí s naším šamponem a kondicionérem, a nyní je bezlepková receptura.

Velikost se zvýšila ze 46 ml na 55 ml, což vám poskytlo o 9 ml více produktu a prodloužilo dodávku ze 3 měsíců na 3,5 měsíce.

Pod vedením lékaře, RevitaLash® Cosmetics formulovala své produkty s bezpečností jako nejvyšší prioritou a zdokumentovala bezpečnost prostřednictvím komplexního, objektivního testování. Stejně jako všechny produkty řady RevitaLash® Cosmetics, i pěna zvyšující objem byla klinicky testována a má vynikající bezpečnostní profil. Bezpečnost pěny zvyšující objem pro pokožku byla prokázána v průmyslových standardech testování kosmetiky (RIPT, mikrobiologie, stabilita).

Stejně jako u všech kosmetických přípravků velmi malý počet uživatelů hlásil citlivost na pěnu zvyšující objem. Během jednoho roku hlásilo 0,047 %* uživatelů citlivost, včetně dočasného zarudnutí, otoku, svědění pokožky hlavy. Ještě vzácnější byly zprávy o vypadávání vlasů. Hlášené reakce obvykle odezněly po ukončení používání přípravku. Není známo, zda hlášené reakce způsobila pěna zvyšující objem nebo nějaký jiný faktor. *Údaje nahlášené uživateli za období jednoho roku, duben 2021 až duben 2022.

VLASOVÁ KOLEKCE

Šampon a kondicionér jsou fyto-infuze bohaté na terapeutické složky, jako je lněný protein, Loquat Leaf, ženšen a jojobový olej, které posilují vlasovou kutikulu a zlepšují tloušťku vlasové šachty. Vzhledem k tomu, že se jedná o oplachové produkty, neobsahují náš patentovaný komplex BioPeptin Complex®, který se nachází v pěně Volume Enhance, nicméně jak šampon, tak kondicionér byly navrženy tak, aby fungovaly v souladu s pěnou a transformovaly vlasy tak, aby se cítily plnější, vypadaly silnější a zdravější.

Šampon a kondicionér byly navrženy tak, aby fungovaly v souladu s naší pěnou zvyšující objem, se specializovanými složkami, které optimalizují zdraví pokožky hlavy, posilují vlasy a zároveň chrání před stresory v životním prostředí a zlepšují tloušťku vlasové šachty. Vlasy se transformují, aby se cítily plnější, vypadaly hustší a fungovaly lépe.

Ne, jsme rádi, že můžeme říci, že máme novou a vylepšenou kolekci vlasů! Naše složení kolekce vlasů je nyní k dispozici a odstranili jsme všechny nepotřebné ingredience včetně barviv, což vede k křišťálově čistému vizuálnímu zážitku. Šampon, kondicionér a objemná vlasová pěna mají stejnou zcela novou vůni pro svěží a čistou vůni. Šampon a kondicionér mají také nový, energizující, smyslový pocit na pokožce hlavy, když ji aplikujete, a pokud by to nestačilo, toto složení je nyní vhodné pro vegany!

Ne, šampon a kondicionér neobsahují sulfátové detergenty, parabeny ani ftaláty.